• Úvodná stránka
        Ul. slovenských partizánov 1132/52, Považská Bystrica
        • Školenia

•

V rámci projektu „Stredná priemyselná škola vzdeláva moderne“ začala v septembri 2014 séria školení pre pedagogických zamestnancov.

• V prvej fáze boli pedagógovia oboznámení s princípmi tzv. sériovej a paralelnej diagnostiky vozidiel modernej konštrukcie. Školenia boli  obohatené o množstvo praktických skúseností zo strany školiteľov.
          • Koncom mesiaca november  boli v rámci harmonogramu dodané výučbové panely VEP 500, a v decembri aj ostatná meracia technika do elektrotechnického laboratória  - digitálne osciloskopy, generátory, multimetre, zdroje, otáčkomery ...
          • Začiatkom nového roka 2015 pokračovali školenia  na výukových paneloch, kde im boli názorne  zobrazované činnosti riadiacich systémov automobilov.
          • Pri diagnostických meraniach  získali pedagógovia nielen poznatky, ale aj praktické zručnosti pri testovaní činnosti jednotlivých komponentov vozidiel v laboratórnych podmienkach.
          • Záverečná fáza školení prebiehala nielen na výukových paneloch, ale aj elektronickom výukovom systéme HDS 250, ktorý teoretickú výučbu posunul do praktickej roviny.
          • V priebehu mesiaca február skončila plánovaná séria školení z automobilovej diagnostiky a z obsluhy výučbových panelov.
          • Po sériách školení pedagogickí pracovníci pracovali na tvorbe pracovných zošitov a úprave školského vzdelávacieho programu podľa platného harmonogramu. Plánované ukončenie týchto činností by malo byť v septembri 2015.
          • Dňa 30.septembra 2015 boli všetky činnosti v rámci tohto projektu ukončené.